Τελική γιορτή Στ τάξης

Ανακοινώσεις ΣΤ1 ΣΤ2

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε χθες το βράδυ η τελική γιορτή της ΣΤ’ τάξης του σχολείου μας κατά την οποία τα παιδιά παρουσίασαν μία σπουδαία θεατρική παράσταση. Ακολούθησε παρουσίαση φωτογραφικού υλικού όλης της χρονιάς με τα παιδιά καθώς και βίντεο με ευχές από τους εκπαιδευτικούς. Η γιορτή μας έκλεισε με την προσφορά αναμνηστικών δώρων από το σύλλογο γονέων.
Οι μαθητές μας που αποχαιρετούν το σχολείο μας φάνηκε να το ευχαριστήθηκαν και μας αποχαιρέτησαν με δάκρυα στα μάτια.
Ευχαριστούμε θερμά όλους όσοι συνέβαλαν στη μεγάλη αυτή γιορτή καθώς και την τεράστια ανταπόκριση του κόσμου που παρευρέθηκε. Είναι αλήθεια ότι γέμισε γονείς και συγγενείς όλη η αυλή του σχολείου μας.

Καλή σταδιοδρομία παιδιά, σας ευχόμαστε όλα σας τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα και να θυμάστε:
Αυτό θα είναι για πάντα το σχολείο σας!!! Θα μας λείψετε…