Μύρισε Χριστούγεννα!

A3 Α1 Α2 Ανακοινώσεις Β1 Β2 Γ1 Γ2 Γ3 Γονείς Δ1 Δ2 Δραστηριότητες Ε1 Ε2 Εκπαιδευτικοί ΣΤ1 ΣΤ2

Πώς πέρασε ο καιρός και φτάσαμε στην τελευταία εβδομάδα πριν τις γιορτινές μας διακοπές…!

Το σχολείο μας όπως κάθε χρόνο έχει ετοιμάσει πλούσεις δράσεις για τους μικρούς μας μαθητές αυτή την εβδομάδα ! Εκπαιδευτικοί και παιδιά θα ζυμώσουν, θα διαβάσουν παραμύθια, θα πιουν ζεστή σοκολάτα, θα ανταλλάξουν δώρα, θα παρακολουθήσουν θεατρικές παραστάσεις και πολλά πολλά άλλα!!!

Επίσης, οι εκπαιδευτικοί σε συνεργασία με τους μικρούς μαθητές και τους γονείς τους ετοίμασαν το Χριστουγεννιάτικο παζάρι το οποίο θα λειτουργήσει στον χώρο του σχολείου από τις 19 έως τις 22 Δεκεμβρίου!

Μικροί και μεγάλοι περιμένουμε με ανυπομονησία να ζήσουμε τις όμορφες αυτέςστιγμές… Καλά Χριστούγεννα με ζεστασιά και αγάπη στην καρδιά μας !