ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2022

Uncategorized Αθλητισμός Δραστηριότητες

Σήμερα 23/5/2022 έγιναν οι αγώνες αθλοπαιδείας ποδοσφαίρου στο LIDO SOCCER. Ήταν μια γιορτή του ποδοσφαίρου με πρωταγωνιστές τα παιδιά και στόχο τη χαρά της συμμετοχής , το φίλαθλο πνεύμα και το σεβασμό του αντιπάλου.
Όλα τα σχολεία , χωρισμένα σε ομίλους , έπαιξαν δύο παιχνίδια. Το σχολείο μας έπαιξε με το 13ο και το Παγκρήτιο. Το πρώτο παιχνίδι έληξε με σκορ 2-2 και το δεύτερο 0-0.
Την ομάδα του 52ου αποτελούν οι : Λουμπάκης Δημήτρης ( τερματοφύλακας ), Σταματάκης Μάνος, Ζαχαριουδάκης Μιχάλης, Καπανταϊδάκης Mάνος, Κατσιράκης Μάνος, Τσικνάκης Γιάννης, Μεταξάς Νίκος, Τζαγκαρουλάκης Ευτύχης, Βασιλακάκης Αναστάσης, Ιωαννίδης Γιάννης, Βελεγράκης Μιχάλης, Ξημεράκης Γιώργος και Δαριβιανάκης Λευτέρης.
Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!!!!!!!

All-focus