ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ 2022

Uncategorized Αθλητισμός Δραστηριότητες

Μετά από απουσία δύο χρόνων πραγματοποιήθηκαν στις 14/4/2022 στο Παγκρήτιο στάδιο Ηρακλείου οι αγώνες ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΑΣ Δημοτικών Σχολείων και Σχολικών Μονάδων Ειδικής Αγωγής.

Από το σχολείο μας συμμετείχαν 18 μαθητές /τριες . Στα 60μ. έτρεξαν οι : Μαστροκυριακάκη Μαρία ΣΤ1, Φραγκάκη Αναστασία Δ2, Αγουρίδα Βασιλεία Δ1, Φούρναρης Άρης ΣΤ1 και Δραμουντάνης Ανδρέας , ο οποίος διακρίθηκε και κατέλαβε την 1η θέση. Στο μήκος αγωνίστηκαν : Γιώτης Σπύρος ΣΤ1, Ζαχαριουδάκης Μιχάλης ΣΤ2, Ζωγραφάκη Βασιλική Ε1 και Σταματάκη Ειρήνη Ε2. Στα 150μ. έτρεξαν οι : Καπανταϊδάκης Μάνος ΣΤ2, Ταβερναράκης Νικόλας Ε2, Μαρκάκη Φαίη Ε2 και Ντουλάκη Ιφιγένεια ΣΤ1. Στο μπαλάκι συμμετείχαν οι : Δραμουντάνη Αγγελική ΣΤ1, Βασιλάκη Μαρία ΣΤ1, Τουρής Παναγιώτης ΣΤ2, Μεταξάς Νίκος ΣΤ2 και Δεσδενάκης Κων/νος.

Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά !!!!!!!

All-focus